نتایج جستجو برای عبارت :

برو بستنی درخت شمع هشت لیوان قدرتمند شگفت انگیز دعوت کن

ليوان های کاغذیبچه ها قدم می زدند و بستني ليوانی می خوردند وبگو بخند می کردند!هوا گرم بود و بستني خنک خیلی می چسبید!سعید تا بستني اش تمام شد، ليوان خالی اش را مثل توپ بالا انداخت و آن را محکم شوت کرد!رامین هم ليوان خالی بستني اش را با یک ضربه برگردان به عقب پرتاب کرد!احمد ليوان خالی اش را توی دستش نگه داشته بود. تازه ليوان خالی بچه ها را هم از زمین برداشت.بچه ها گفتند: میخواهی این ها را برای یادگاری به خانه ببری؟!احمد لبخند زد و چیزی نگفت. چند متر
 
مقدمه:
دنیای خیال آنقدر وسیع و شگفت انگيز است که تنها با یک چشم بستن می توانی ساعت ها در آن غرق شوی و از دنیای آن طرف لذت ببری.
تنه انشا: دنیای خیال دنیایی است که می توان به راحتی هر چیزی را که از ذهنت گذر می کند تصور کنی و به آن شاخ و برگ دهی و چیزهای عجیب و غریب اما جدید و شگفت انگيز بسازی که حتی از تصور آن هم گویی که آن را از نزدیک می بینی و لمس می کنی. حال چشمانت را ببند و دنیایی را تصور کن که همه چیز در آن واژگون است اما چیزی که بیشتر جلب توجه م
روزی پسر غمگین نزد درختی خوشحال رفت و گفت: من پول لازم دارم! درخت گفت: من پول ندارم ولی سیب دارم. اگر می خواهی می توانی تمام سیب های درخت را چیده و به بازار ببری و بفروشی تا پول بدست آوری. آن وقت پسر تمام سیب های درخت را چید و برای فروش برد. هنگامی که پسر بزرگ شد، تمام پولهایش را خرج کرد و به نزد درخت بازگشت و گفت می خواهم یک خانه بسازم ولی پول کافی ندارم که چوب تهیه کنم. درخت گفت: شاخه های درخت را قطع کن. آنها را ببر و خانه ای بساز. و آن پسر تمام شاخه
داستان کوتاه تخیلی از ریشه تا برگ
بخشی از داستان :
سال ها پیش پسر کوچولویی بازیگوش عاشق بازی کردن در اطراف درخت سیب بزرگی بود. او هر روز از درخت بالا می رفت و سیب هایش را می خورد و استراحتی کوتاه در زیر سایه اش می کرد. او درخت را دوست می داشت و درخت هم عاشق او بود. زمان به آرامی گذشت و پسر کوچولو بزرگ شد و دیگر هر روز برای بازی به سراغ درخت نمی آمد.
یک روز، پسر بعد از مدت ها برگشت، اما این بار مثل همیشه خوشحال نبود.
درخت به پسر گفت: بیا با من بازی کن.
ژله رنگین کمان یکی از پر طرفدارترین ژله های مجلسی است. برای تهیه ژله رنگین کمانی تنها نیاز به چهار بسته ژله در رنگ های مختلف دارید و البته مقداری بستني یا شیر. رنگ ژله ها را طوری انتخاب کنید که با هم تناسب داشته باشند و در کنار هم دسر زیبایی ایجاد کنند. برای این کار میتوانید از رنگ های پودر ژله رنگین کمان استفاده کنید و یا پالت رنگی دلخواه خود را جایگزین کنید.  برای تهیه ژله رنگین کمان میتوانید از قالب ژله پلاستیکی یا قالب های فی استفاده ک
پاورپوینت آریایی ها و تشکیل حکومت های قدرتمند در ایران دانلود پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی (مدنی، جغرافیا، تاریخ) پایه هفتم دوره اول متوسطه با عنوان: " آریایی ها و تشکیل حکومت های قدرتمند.
The post پاورپوینت آریایی ها و تشکیل حکومت های قدرتمند در ایران appeared first on خرید ملودی.دانلود کده
درخت بری در مدرسه ای در گلستان در آستانه روز درخت کاری - در حالی که این روزها مسئولان دغدغه کاشت درخت و ترغیب مردم به انجام این کار را دارند ، مسئولان مدرسه .بامداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
داستان کودکانه موضوع با درخت پیر قهر نکنید
کلاغ شروع کرد به غار غار کردن، درخت پیر گوشهایش را گرفت و با صدایی لرزان گفت: هیس آرام باش. آواز نخوان. سرم درد می گیرد. حوصله ندارم. کلاغ ساکت شد و آرام روی شاخه نشست.
دارکوب نشست روی شاخه ی دیگر و شروع کرد به نوک زدن و تق تق کردن. درخت پیر شروع کرد به ناله کردن و گفت نه نه نزن. خواهش می کنم نوک نزن. من طاقت ندارم. اعصاب ندارم. زود خسته می شوم. دارکوب ناراحت شد و رفت.
پرستو دوستانش را دعوت کرده بود به
مردی چهار پسر داشت. آن‌ها را به ترتیب به سراغ درخت سیبی فرستاد که در فاصله‌ای دور از خانه‌شان روییده بود؛ پسر اول در زمستان، دومی در بهار، سومی در تابستان و پسر چهارم در پاییز به کنار درخت رفتند. سپس پدر همه را فراخواند و از آن‌ها خواست که بر اساس آن‌چه دیده بودند درخت را توصیف کنند.
پسر اول گفت: درخت زشتی بود، خمیده و در هم پیچیده.»
پسر دوم گفت: نه، درختی پوشیده از جوانه بود و پر از امید شکفتن.»
پسر سوم گفت: نه، درختی بود سرشار از شکوفه‌ها
انشا در مورد درختی را با ویژگی های پا در هواست ریشه هایش در ابر فرو رفته است
درختی را با ویژگی های
مقدمه: دنیای خیال آنقدر وسیع و شگفت انگيز است که تنها با یک چشم بستن می توانی ساعت ها در آن غرق شوی و از دنیای آن طرف لذت ببری.
تنه انشا: دنیای خیال دنیایی است که می توان به راحتی هر چیزی را که از ذهنت گذر می کند تصور کنی و به آن شاخ و برگ دهی و چیزهای عجیب و غریب اما جدید و شگفت انگيز بسازی که حتی از تصور آن هم گویی که آن را از نزدیک می بینی و لمس می کن
مواد لازم بستني شکلاتی:
1 1/2 ليوان شیر کامل1/2 فنجان پودر کاکائو بدون چاشنی1 فنجان شکر گرانول2 فنجان خامه سنگین1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 
طرز تهیه بستني شکلاتی:
مواد لازم را جمع کنید.
شیر ، پودر کاکائو و شکر را با هم مخلوط کنید. شکر و کاکائو باید کاملاً حل شود.
در یک کاسه بزرگ خامه سنگین را شلاق بزنید تا قله های سفت شود. خامه دلمه را به همراه عصاره وانیل به مخلوط پودر کاکائو اضافه کنید.
قبل از قرار دادن آن در بستني ساز خود حداقل 30 دقیقه پایه بستني
نجار، یک روز کاری دیگر را هم به پایان برد . آخر هفته بود و تصمیم گرفت دوستی را برای صرف نوشیدنی به خانه اش دعوت کند. موقعی که نجار و دوستش به خانه رسیدند، قبل از ورود، نجار چند دقیقه در سکوت، جلوی درختی در باغچه ایستاد.
ادامه مطلب
پاورپوینت مفهوم درخت تصمیم
عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت مفهوم درخت تصمیمفرمت: پاورپوینت قابل ویرایشتعداد اسلاید: 40پاورپوینت کامل و آماده ارائهفهرست مطالب:مقدمهدرخت تصمیمکاربردهاویژگی های درخت تصمیمنحوه نمایش درخت تصمیمالگوریتم یادگیری درخت تصمی.

 
 
پاورپوینت مفهوم درخت تصمیم
عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت مفهوم درخت تصمیمفرمت: پاورپوینت قابل ویرایشتعداد اسلاید: 40پاورپوینت کامل و آماده ارائهفهرست مطالب:مقدمهدرخت تصمیمکاربردهاویژگی های درخت تصمیمنحوه نمایش درخت تصمیمالگوریتم یادگیری درخت تصمی.

 
 
وانیل معمولا پای ثابت شیرینی ها و بستني های خوشمزه است که این بار با درصد بیشتری استفاده به سراغ طرز تهیه بستني وانیلی خانگی رفته ایم که امیدواریم با درست کردن این بستني وانیلی با دستور تهیه آشپزخانه نمناک لذت کافی را ببرید.مواد لازم بستني وانیلیمواد مورد نیازمقدار مورد نیازثعلب4 گرمشیر داغ500 گرمشکر125 گرمپودر وانیل1 قاشق چایخوریاسانس وانیل1 قاشق چایخوریهر آنچه که از بستني و دستور تهیه های مختلف بخواهید در لینک زیر موجود می باشد ادامه مطلب
مردی تاجر در حیاط  قصرش انواع مختلف درختان و گیاهان و گلها را کاشته و باغ بسیار زیبایی را به وجود آورده بود. هر روز بزرگترین سرگرمی و تفریح او گردش در باغ و لذت بردن از گل و گیاهان آن بود.تا این که یک روز به سفر رفت. در بازگشت، در اولین فرصت به دیدن باغش رفت.اما با دیدن آنجا، سر جایش خشکش زد…تمام درختان و گیاهان در حال خشک شدن بودند ، رو به درخت صنوبر که پیش از این بسیار سر سبز بود، کرد و از او پرسید که چه اتفاقی افتاده است؟
درخت به او پاسخ داد: من
نام کتاب : داستان های شگفت
نام نویسنده :حاج سید عبدالحسین دستغیب
موضوع : داستان های شگفت انگيز در اسلام
تعداد صفحات : ۳۲۴ ص
وضعیت کتاب : دست دوم و قدیمی
قیمت : ۲۰ هزار تومان
برای خرید این کتاب می توانید به این شماره تماس و یا در واتساپ پیام دهید. ۰۹۰۱۰۳۸۷۳۴۴
دانلود سریال داستان های شگفت انگيز Amazing Stories با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال داستان های شگفت انگيز Amazing Stories
نام سریال : داستان های شگفت انگيز Amazing Stories
زبان: انگلیسی (زیرنویس فارسی)
فرمت: MKV
حجم: – مگابایت
محصول : ۲۰۲۰ آمریکا
زمان: میانگین – دقیقه
ژانر : ماجراجویی
امتیاز: – از ۱۰
کارگردان: –
بازیگران: Kimberly W Sandefur, Leander Suleiman, James Healy Jr
اطلاعات بیشتر : کلیک کنید
خلاصه سریال : در آنتولوژی Amazing Stories بازیگرانی چون دیلان اُبرین، ویکتوریا پدرتی، جاش هال
اگر میخواهید زندگی شاد و موفقی داشته باشید باید از قوانین خاص جهان هستی پیروی کنید تا جهان نیز روی خوش خودش را به شما نشان دهد.
وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را می خورد
وقتی می میرد مورچه ها او را می خورند
یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازد
اما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیو نها درخت کافی است
زمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کند
در زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنید
شاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشد
موضوع:یک بغل تنهایی
زخم به وجود آمده رانمیتوان درمان کرد ودوباره به حالت اول برگردانداما میتوان کمی ازسوزش ودردش راکم کرد.
قلب به درد آمده زمین،فشرده می شود وناگهان صدای تکه تکه شدن آن به گوش میرسد.
نفس های آخرش است،اما حال وقت مردن نیست،هنوز ریشه ای درقلبش وجود دارد.ریشه درختی که جز بیابان های وسیع وخالی ازهیچ گونه گیاه همدم ویاری ندارد،تنها درخت آن بیابان بود وعزیزدردانه دشت ها.
آری عزیز بودنش ،امیدی به او داده بود امیدی که باعث رویش برگ
قصه کبوتر و سنجاب
یکی بود یکی نبود تو یه جنگل سرسبز و بزرگ یه سنجاب زبر و زرنگ بود که تو یک درخت مهربان زندگی می کرد.
درخت با همه حیوانات جنگل خوب بود و میوه های رنگارنگش را در اختیار همه حیوانات جنگل می گذاشت.
اما این کار سنجاب را اذیت می کرد او دوست داشت که درخت فقط مال او باشد.اما چون درخت این طورمی خواست سنجاب هم چیزی نمی گفت.
یک روز که هوا خیلی طو فانی بود یک کبوتر تنها که تو طوفان گرفتار شده بود به درخت پناه آورد و درخت هم بهش میوه و جاداد.باز
داستانک/ از ماست که بر ماست      یکی بود/ درخت جوانی نزد درخت پیری رفت و گفت: «خبر داری که چیزی آمده که ما را می‌بُرد و از پایمان می‌اندازد؟»درخت پیر گفت: «برو ببین از ما هم چیزی همراه او هست؟»درخت جوان رفت و دید سری از آهن و دسته‌ای از چوب دارد. پس نزد درخت پیر برگشت و گفت: «سرش آهن و تنه‌اش چوب است.»درخت پیر آهی کشید و گفت: «از ماست که بر ماست.»
داستان
موضوع: دو درخت همسایه
در یک باغچه کوچک ، دو درخت زندگی می کردند . یکی درخت آلبالو و دیگری درخت گیلاس .این دو تا همسایه با هم مهربان نبودند و قدر هم را نمی دانستند، بهار که می رسید شاخه های این دو تا همسایه پر از شکوفه های قشنگ می شد ولی به جای این که با رسیدن بهار این دو هم مهربانتر و با صفاتر بشوند بر سر شکوفه هایشان و این که کدامیک زیباتر است ، بحث می کردند. در فصل تابستان هم بحث آنها بر سر این بود که میوه های کدامیک از آنها بهتر و خوشمزه ت
نام کتاب : داستان های شگفت انگيز از ابلیس و شیطان
نا منویسنده : حیدر قنبری
موضوع : داستان های واقعی
تعداد صفحات : ۲۹۴ ص
سال چاپ : ۱۳۹۵
وضعیت کتاب : دست دوم سالم
قیمت : ۲۵ هزار تومان
برای خرید این کتاب می توانید به این شماره تماس و یا در واتساپ پیام دهید. ۰۹۰۱۰۳۸۷۳۴۴
  درخت کاج هانس کریستین آندرسن ترجمه به فارسی: رُزا جمالی  روزی روزگاری درخت کاج کوچکی در جنگلی بزرگ می شد و قد می کشید . در اطراف او درختان زیبایی بودند، اما درخت کوچک خوشبخت و خوشحال نبود و دلش می خواست بزرگتر از این باشد.با خودش گفت: "ای کاش من هم مثل بزرگترین درخت های جنگل قطعه قطعه می شدم؛ در دریاها سفر می کردم و چقدر عالی می شد. ."درخت کوچک می دانست که از درخت های بلند دکل کشتی می سازند، اما هرساله وقت کریسمس تعدادی از درخت های کوچکتر هم
عجله کار شیطونه!
موفقیت مثل کاشتن درخت گردو می مونه. بین سه تا بیست سال طول می کشه تا درخت به بلوغ برسه .
ولی وقتی درخت شد، بعضی از درخت های گردو تا صدسال میوه می دن و بعد ازش توی نجاری استفاده می شه و شاید در خونه ای وارد بشن که صدها سال عمر کنه .
پس برای رسیدن به موفقیت برنامه داشته باشیم ولی نه با عجله.
 
طرز تهیه بستني شکلاتی خانگی به 2 روش مختلف : در فصول گرم سال یکی از دسر های محبوب ایرانی ها بستني است که می تواند خنکی را برای مدتی برای شما به ارمغان بیاورد پس با نمناک همراه باشید تا طرز تهیه بستني شکلاتی را به 2 روش مختلف آموزش دهیم.   روش اول مواد لازم برای بستني کاکائویی با دستگاه بستني ساز خانگی:   شکلات سیاه:200 گرم شکر:  200 گرم کاکائو 50 گرم شیر: 800 سی سی ثعلب:یک قاشق غذاخوری شیرخشک: 100 گرم
روزی روزگاری شانه به سر روی درخت لونه ای داشت و تو لونه قشنگش زندگی میکرد. یه روز ابری که باد شدیدی میومد ، شانه به سر برای پیدا کردن غذا از لونه بیرون رفته بود و وقتی که به لونش برگشت دید که باد لونشو خراب کرده. اون هم روی شاخه درخت نشست و شروع کرد به گریه کردن که خونه و زندگیش خراب شده بود. همون لحظه دو تا سنجاب که از اون نزدیکی رد میشدن: صدای گریه اون رو شنیدن و با دیدن لونه شانه به سر فهمیدن که چرا گریه میکنه. سنجابها به طرف شانه به سر رفتن و بهش
یلدای شگفت انگيز مدرسان‌شریف تا پایان ۳۰ آذرماه ادامه دارد!شما همراهان گرامی از ۲۸ آذرماه تا پایان روز سی‌ام آذرماه میتونید با مراجعه به فروشگاه آن.شقایق دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
داستان های پسران شگفت انگيز
نویسنده:بن بروکس
مترجمان:ایلناز شیرعلیان و ترگل شیرعلیان
صفحه آرا:ایلناز شیرعلیان
انتشارت:جاودان خرد
تعداد صفحه:196
یادداشت:داستان های الهام بخش از مردان معروف و نه چندان معروف در گذشته و حال که دنیا را با اعتماد به نفس،مهربانی و گذشت به جای بهتری تبدیل کردند>

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

از خویش به دور اینجا همه چی هست سالم زیبا نامه ها یک روز بادبادک میشوند :) معرفی کتاب دنیای تکنولوژی حجت الاسلام سعیدحریری اصل مجله متفاوت فارسي داش آکل memari